Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 16 

Posjete stranici

U mjesecu ožujku na portalu naše škole Google analytics zabilježio je 1640 posjeta.

Statistika

Posjete Sadržajima : 314995
(FOTO) U organizaciji Vjeronaučne sekcije svečano obilježeni Dani kruha u P.O. Polog Ispis E-mail
Autor Treca Mo   
Četvrtak, 27 Listopad 2011 22:30

Svake godine u našoj školi tradicionalno se održavaju Dani kruha. I ove je godine u P.O.Polog vjeronaučna sekcija, uz suradnju svih učenika i učitelja škole, priredila prigodnu izložbu kruha i peciva kao i raznih plodova jeseni u srijedu 12. listopada.

Svjesni smo da u svijetu ima previše gladnih kruha stoga neka nam ovaj dan bude prigoda da preispitamo svoj odnos prema kruhu ali i hrani općenito. Razbacujemo li se hranom ili imamo dovoljno svijesti kako postupamo s njom.

Kruh je ujedno i važan kršćanski simbol jer u svetoj misi kruh primamo kao dar koji na svećenikove riječi postane Tijelo Kristovo.

Više slika na sljedećoj stranici


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ažurirano: Četvrtak, 27 Listopad 2011 22:53
 

Treća osnovna škola

Kontakt informacije

Treća osnovna škola Mostar

Trg hrvatskih velikana bb,
88 000 Mostar,
Bosna i Hercegovina

Tel:
+ 387 36 318 451

Email:
treca.os.mostar@gmail.com

Web:
www.trecamo.ba

Anketa

Koliko sati dnevno provodite ispred računala?
 

Blic vijesti

Međunarodni dan sreće u Pologu

Od 19. do 23. ožujka u našoj maloj školi u Pologu obilježen je Međunarodni dan sreće. Nama je bilo tako lijepo i zanimljivo da smo taj događaj obilježavali kroz pet dana.

U obilježavanju su sudjelovali svi razredi, od I. do IX.

Međunarodi dan sreće službeno se obilježava 20. ožujka od 2012. godine kada su rezoluciju prihvatile 193 članice UN, a incijativa je krenula od Kraljevine Butan. Cilj obilježavanja jest podignuti svijest o važnosti potrage za srećom i dobrobiti svjetskog stanovništa imajući na umu da je sreća temeljni ljudski cilj.

Potragu za srećom počeli smo i mi u školi i to na način da smo učenicima pripremili listiće na kojima je pisalo ,,Sreća je...'' na koje su oni nadopunjavali svoje odgovore. Bilo je tu uistinu maštovitih, smiješnih, lijepih i iskrenih odgovora, koje smo potom prenijeli na plakat i on će krasiti našu školu u danima koji dolaze.

Opširnije...

Foto odabir

stara kua 006.jpg


Zadnje dodano

Najčitanije


Autorska prava TrecaMo.