Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 7 

Posjete stranici

U mjesecu ožujku na portalu naše škole Google analytics zabilježio je 1640 posjeta.

Statistika

Posjete Sadržajima : 340932
Školsko natjecanje iz matematike Ispis E-mail
Autor Treca Mo   
Ponedjeljak, 19 Ožujak 2018 21:57

Dana 2.3.2018. u 12:15 održano je školsko natjecanje za pete razrede iz matematike.

Radi iznenadnih promjena termina sistematskih pregleda učenika petih razreda, termin natjecanja je pomjeren s 28.2.2018. na 2.3.2018.

Natjecanje se održalo u školi u Mostaru.

Natjecanju je pristupilo ukupno 7 učenika i učenica, 6 iz Mostara i 1 iz PO Polog.

Najbolji uspjeh postigla je Petra Pivić, učenica V.b odjela.

Čestitamo!

Ažurirano: Ponedjeljak, 19 Ožujak 2018 21:59
 

Treća osnovna škola

Kontakt informacije

Treća osnovna škola Mostar

Trg hrvatskih velikana bb,
88 000 Mostar,
Bosna i Hercegovina

Tel:
+ 387 36 318 451

Email:
treca.os.mostar@gmail.com

Web:
www.trecamo.ba

Anketa

Koliko sati dnevno provodite ispred računala?
 

Blic vijesti

Europski dan jezika u P.O.Polog

U želji da naši učenici upoznaju jezično bogatstvo Europe i izrade višejezično nastavno pomagalo koje bi bilo trajno korisno i vizualno primamljivo, jednog su lijepoga dana u zbornici, nastavnice Dražana Martinović (njemački jezik), Maja Vrljić (hrvatski jezik) i Marija Vrljić (engleski jezik) ujedinile kreativne snage i izrodile ideju o izradi višejezične karte Europe.

Povod je bio obilježavanje Europskoga dana jezika (26.rujna). Konzultacije su obavljene i sa nastavnikom Markom Pavličevićem (geografija i povijest) u svrhu verifikacije točnosti podataka. Pomoć je pružio i nastavnik Miroslav Marić (informatika i tehnička kultura) u svrhu preciznijeg prenošenja mjera na papir. Ideju je realizirana uz nemjerljivu pomoć likovno nadarenih učenica iz devetog razreda-Ane Ivanković i Dragice Zovko.

Opširnije...

Foto odabir

slika.jpg


Zadnje dodano

Najčitanije


Autorska prava TrecaMo.