Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 4 

Posjete stranici

U mjesecu ožujku na portalu naše škole Google analytics zabilježio je 1640 posjeta.

Statistika

Posjete Sadržajima : 340930
Pripreme za međužupanijsko natjecanje Vjeronaučne olimpijade Ispis E-mail
Autor Treca Mo   
Petak, 09 Ožujak 2018 12:07

Ekipa naše škole u sastavu: Ljubica Rezo, Dragan Boban, Pia Spužević i Ivo Tomović pod vodstvom mentorice Svjetlane Andabak vrijedno se ovih dana pripremala za treću razinu odnosno međužupanijsko/biskupijsko natjecanje Vjeronaučne olimpijade.

Vjeronaučna olimpijada 2018. – Međužupanijsko/Biskupijsko natjecanje održat će se u subotu 10. ožujka 2018. godine s početkom u 12 sati.

Natjecanje će se održati prostorno na dva mjesta u Visokom i Mostaru.

 

U Mostaru OŠ Fra Petra Bakule bit će domaćin natjecanja za 12 ekipa osnovne škole Mostarsko-duvanjske biskupije, a Franjevačka Klasična gimnazija bit će domaćin 8 ekipa osnovne škole i 2 ekipe srednje škole Vrhbosanske nadbiskupije.

Banjolučku biskupiju predstavljat će dvije ekipe osnovne škole a natjecanje će se održati u Visokom prema programu.

Ažurirano: Ponedjeljak, 12 Ožujak 2018 21:23
 

Treća osnovna škola

Kontakt informacije

Treća osnovna škola Mostar

Trg hrvatskih velikana bb,
88 000 Mostar,
Bosna i Hercegovina

Tel:
+ 387 36 318 451

Email:
treca.os.mostar@gmail.com

Web:
www.trecamo.ba

Anketa

Koliko sati dnevno provodite ispred računala?
 

Blic vijesti

Europski dan jezika u P.O.Polog

U želji da naši učenici upoznaju jezično bogatstvo Europe i izrade višejezično nastavno pomagalo koje bi bilo trajno korisno i vizualno primamljivo, jednog su lijepoga dana u zbornici, nastavnice Dražana Martinović (njemački jezik), Maja Vrljić (hrvatski jezik) i Marija Vrljić (engleski jezik) ujedinile kreativne snage i izrodile ideju o izradi višejezične karte Europe.

Povod je bio obilježavanje Europskoga dana jezika (26.rujna). Konzultacije su obavljene i sa nastavnikom Markom Pavličevićem (geografija i povijest) u svrhu verifikacije točnosti podataka. Pomoć je pružio i nastavnik Miroslav Marić (informatika i tehnička kultura) u svrhu preciznijeg prenošenja mjera na papir. Ideju je realizirana uz nemjerljivu pomoć likovno nadarenih učenica iz devetog razreda-Ane Ivanković i Dragice Zovko.

Opširnije...

Foto odabir

kopija od 910122012. 005.jpg


Zadnje dodano

Najčitanije


Autorska prava TrecaMo.